O NÁS

Internetový a kamenný obchod GRAMO.CZ patří pod firmu KTS-AME s.r.o.. Naše firma byla založena v roce 1991. Od začátku činnosti je zaměřena na dodávky náhradních dílů pro spotřební elektroniku a bílou techniku a prodej elektronických součástek. Všechny tyto činnosti se navzájem podporují a zvláště v začátcích firmy toto rozdělení aktivit pomohlo k růstu firmy z vlastních zdrojů.

V dnešní době tvoří hlavní část velkoobchod a maloobchod – dodáváme náhradní díly, dálkové ovladače a elektronické součástky pro servisy spotřební elektroniky v celé ČR, ale i pro obchodní a výrobní firmy.

Od roku 1992 vyrábíme různé elektronické sestavy pro německou firmu Systec GmbH (www.systec.de), jedná se o malosériovou výrobu, která vyžaduje vysokou kvalitu odvedené práce.

 

ASWO

 

V roce 2001 jsme podepsali obchodní smlouvu s firmou ASWO GmbH (www.aswo.cz). Firma ASWO GmbH se stala našim hlavním dodavatelem elektronických součástek, dálkových ovladačů a specifických náhradních dílů. Naše firma je výhradním zastoupením firmy ASWO GmbH pro Českou Republiku. Toto spojení nám dává velmi dobré postavení na trhu, protože firma ASWO GmbH je jedním z nejvýznamnějších evropských dodavatelů náhradních dílů pro spotřební elektroniku a bílou techniku. On-line propojení se skladem v Německu a velmi široký sortiment součástek a náhradních dílů dodávaných firmou ASWO GmbH poskytuje našim zákazníkům záruku rychlých dodávek dílů potřebných pro jejich práci.